320 شبکه ماهواره ای مستهجن دنیا در اختیار سرمایه داران عرب !!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس آنلاین و به نقل از روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی چاپ لندن، یک روزنامه اسکاتلندی در گزارشی از شبکه های ماهواره ای مستهجن نوشت:
شبکه های ماهوارهای و سایت های مبتذل فضای وسوسه کننده ای برای سرمایه داران عرب برای سرمایه گذاری در این بخش را به وجود آورده است به گونه ای که این افراد 460 میلیون یورو در این حوزه سرمایه گذاری کرده اند و 320 شبکه ماهواره ای پورنو گرافی تنها در ماهواره های اروپا در اختیار دارند.
نشریه " ترین " با درج این گزارش نوشت: ثروتمندان عرب تبدیل به رقبایی جدی برای سرمایه داران اسرائیلی که تنها 30 شبکه غیر اخلاقی در اختیار دارند شده اند.
آنچه که جالب به نظر می رسد این است که این 30 شبکه اسرائیلی نیز غالبا به منظور جذب جوانان عرب تأسیس شده است.
ترین نوشت: سرمایه داران عرب در 7 سال اخیر از طریق فروش فیلم ها و برنامه های غیر اخلاقی ماهواره ای و اینترنتی بیش از یک میلیارد یورو سود کسب کردند که سهم سرمایه داران مصری در این میان بیش از دیگر کشورهای عربی بوده است.
15 مصری بیش از 56 شبکه مستهجن را در اختیار دارند و لبنانی ها، قطری ها، مغربی ها، تونسی ها و الجزایری ها نیر در رتبه های بعدی قرار دارند.
شرکت های اروپایی فعال در زمینه ارتباطات ماهواره ای در خاورمیانه می گویند درخواست ها در این منطقه برای خرید کارت های شبکه های پولی افزایش یافته است و این موضوع باعث شده است تا انگیزه سرمایه داران عرب را برای سرمایه گذاری در ساخت برنامه های مستهجن بیشتر کند.

/ 1 نظر / 220 بازدید
علی

خاک بر سر عرباااا