ساخت عجیب ترین گوشی اچ تی سی

گزارشات رسیده حاکی از آن است که کمپانی قدرتمند اچ تی سی در حال ساخت یک گوشی عجیب می باشد.

مدت زیادی است که شرکت اچ تی سی، فقط به تولید گوشی های صفحه لمسی و هوشمند پرداخته و تاکنون این شرکت محصولی همانند گوشی های قدیمی که از صفحه ای غیر لمسی و به همراه دکمه طراحی شده باشد، تولید نکرده است. حال این شرکت دست به کار عجیبی زده، اچ تی سی از یک گوشی جدید رونمایی کرده که همه را متعجب کرده است. این گوشی کاملا شبیه گوشی های معمولی قدیمی است.

اچ تی سی گفته که تعداد زیادی از کاربران گوشی های هوشمند از لمس کردن صفحه های لمسی، وب گردی با موبایل های صفحه بزرگ و از همه مهم تر حمل آنها خسته شده اند و به همین دلیل این غول گوشی سازی تصمیم گرفته که چنین گوشی ای تولید کند.


این مدل اچ تی سی، + Mini نام دارد، دارای صفحه نمایش آن 1.5 اینچ است و سخت افزاری بسیار ساده و عادی دارد. همچنین از بلوتوث هم بهره می برد. هنوز زمان عرضه  و قیمت این گوشی مشخص نشده است.

/ 2 نظر / 18 بازدید
خادم الزهرا(س)

باسلام! ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما وبلاگ نویس ارزشی،و باآرزوی توفیقات روز افزون جنابعالی... وبلاگ فدائی رهبر باردیگر بروز شد... مطلبی تحت عنوان***مردن را همه بلدند،دل من شهادت میخواهد***بروزیم... از جنابعالی درخواست به بازدید مطلبمان داریم... ومن الله التوفیق التماس دعای فرج+هدایت+شهادت برای ظهورش صلوات