افشای وجود مافیای موبایل در قلب تهران

به گفته این مقام مسوول شبکه مذکور طی سال‌های گذشته با درآمد هنگفتی که از این راه به دست آورده دارای ارتباطات گسترده‌ای است که امکان برخورد با آنها را سخت کرده است.

وی افزود : حتی در برخی موارد این شبکه افرادی را به مقابله با بازرسان ما فرستاده و با تهدید و گاه برخوردهای فیزیکی مانع انجام کار می‌شوند.
وی در پاسخ به اینکه چرا برای جمع‌آوری گوشی‌های قاچاق در این مرکز به صورت آنی و ضربتی عمل نمی‌کنند، افزود: نمی توان یک شبه بازار تلفن همراه را از این کالای ارتباطی پاک سازی کرد چرا که در صورت جمع‌آوری این کالاها شاهد کاهش عرضه و اوج‌گیری قیمت‌ها نیز می‌شویم.

وی خاطرنشان کرد: ستادمبارزه با قاچاق کالا و ارز برنامه‌ مدونی را برای مبارزه با بزرگ ترین مرکز پخش گوشی‌های قاچاق در پیش گرفته است به طوری که از اواخر سال گذشته تا کنون با همکاری مسوول‌های مربوطه اقدام‌هایی در خصوص جمع‌آوری گوشی‌های قاچاق صورت گرفته است.

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور چندی پیش اعلام کرده بود که به دلیل ساماندهی بازار تلفن همراه و جلوگیری از قاچاق گوشی موبایل که منجر به کاهش درآمدهای دولت شده این سازمان به طوری جدی به مقابله و برخورد با فعالان غیرقانونی در این حوزه می‌پردازد.

/ 0 نظر / 19 بازدید