تغییراتی هیجان‌انگیز در قابلیت جدید گوگل

ه گزارش جی‌اس‌ام آریا، کمپانی گوگل پس از شگفتی های فراوان این بار می خواهد صفحه قفل هیجان انگیزی برای پتنت های جدیدش ارائه کند.

گوگل با ارائه LockScreen، اندروید را به صفحه ای بسیار جذاب در طی چند نسخه آخر اندروید تبدیل کرده است. قراردادن Shortcut های متعدد در این صفحه، امکان اجرای هرچه سریع تر برنامه های مختلف را برای کاربر فراهم می کند، اما اگر شما به امنیت اهمیت می دهید و برای حفظ حریم شخصی خود، نیاز به رمزی گذاری بر روی دستگاه تان را دارید، مجبور هستید که با این Shortcut های دوست داشتنی، خداحافظی کنید. 

الگوهای معروف گوگل، در زمان خود روشی متفاوت برای قفل گذاری دستگاه های اندرویدی به شمار می رفتند، اما جالب است بدانید که طبق پتنتی که به تازگی به نام گوگل ثبت شده، این کمپانی قرار است این قسمت از سیستم عامل موبایل خود را هیجان انگیزتر از قبل کند.

همانطور که در تصویر نیز می توانید مشاهده کنید، این پتنت نشان می دهد که گوگل قصد دارد میانبر اپلیکیشن ها را با الگوهای رمز خود ترکیب کند. با این اتفاق، شما می توانید چند الگوی متفاوت را برای دستگاه خود تعیین کنید که نقطه آخر هر کدام به میان بر اپلیکیشنی به خصوص ختم شود.


 

/ 1 نظر / 14 بازدید
مریم

سلام دوست خوبم وبلاگ زیبایی داری من هم تازگیا وبلاگم و به وردپرس انتقال دادم و تبدیل به یک پرتال کردم که روزانه حداقل 10 تا آپدیت میکنم ، اگر دوست داری که اطلاعات جدیدی در زمینه های مختلف به دست بیاری به پرتالم بیا و نظرت و بگو و اگر هم مایل بودید پرتالم و لینک هم بکن ممنون دوست خوبم آدرس پرتال همه درهم :hamedarham.ir ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌