پارس‌کامتل تعطیل شد

به گزارش جی‌اس‌ام آریا، شرکت پارس کامتل که یکی از واردکنندگان قدیمی بازار موبایل در ایران به شمار می‌آمد به طور کامل از بازار تلفن همراه خارج شد.

به نقل از موبنا، بر اساس اظهارات برخی از کارمندان شرکت پارس کامتل،‌ این شرکت به طور کامل تعطیل و تمامی نیروهای خود را تعدیل کرد.

"حسین پاینده" مدیرعامل شرکت پارس کامتل با اشاره به تعطیلی این شرکت اظهار داشت: نوسانات نرخ ارزی طی یک ساله گذشته باعث شده تا فعالیت این شرکت به کمترین میزان ممکن برسد به طوری که پارس کامتل از یک سال گذشته تا کنون هیچ گونه وارداتی در زمینه موبایل انجام نداده بود به همین دلیل نیز شرکت با تعطیلی کامل روبرو شد.

این واردکننده سابق افزود: دو سه برابر شدن نرخ ارز در کشور شرایط فعالیت را برای نمایندگان رسمی در کشور را سخت کرد به طوری که با استمرار این شرایط فعالیت این شرکت رو به توقف رفت.

وی با اشاره به وضعیت ارایه خدمات پس از فروش این شرکت گفت: در صدد هستیم تا جایی برای جوابگویی به مشتریان برای ارایه خدمات پس از فروش راه‌اندازی کنیم.

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که چندی پیش رییس کارگروه تلفن همراه در مجمع عالی واردات، موضوع نوسانات ارز در کشور را بهانه جویی برخی از شرکت‌ها دانسته و اعلام کرده بود که همه نمایندگان رسمی همانند سابق به واردات موبایل مشغول هستند.

"مهدی عبقری" در گفت وگو با اشاره به اظهارات یکی از شرکت‌های واردکننده پیشین موبایل که هم اکنون از لیست واردکنندگان قانونی موبایل حذف شده، گفته بود که برخی از شرکت‌هایی که دنبال بهانه جویی هستند نوسانات نرخ ارزی و یا تحریم‌ها در کشور را از جمله مسایل توقف فعالیت خود عنوان کرده‌اند که این موضوع صحت ندارد.

وی افزود: این در حالی است که از سال گذشته شرکت‌های جدیدی به عنوان واردکننده موبایل در بازار تلفن همراه مشغول به فعالیت شده‌اند.

/ 0 نظر / 20 بازدید